ÖVRIGT / Diverse / Golvvaser 8459290
nr 845 9290
Golvvaser
ett par, Asien, Lackarbete, höjd: 44 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 september 2013
kl 19:39:46
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr